Pyramis GroupVždy neúnavně hledíme vpřed

Pyramis Metallourgia Α.Ε. je řecká společnost, která vyrábí a prodává integrovaná řešení kuchyní a koupelen. V roce 1960 ji založil Alexandros Bakatselos jako rodinnou firmu a dnes je společnost jedním z největších výrobců nerezových dřezů na světě s významnými globálními strategickými partnerstvími.

Sídlí v Soluni, kde se nachází její továrna, což je podle řeckých poměrů skutečný úspěch, protože se jedná o jednu z největších jednotek na výrobu nerezové oceli na světě. V roce 2013 byl ve městě Kilkis zahájen provoz nové továrny na dřezy z žuly a syntetických materiálů. In 2013 operations began at a new granite and synthetic sink plant in Kilkis.

Dnes společnost Pyramis udává novou definici svému profesionálnímu charakteru a obnovuje kvalitu označení „Vyrobeno v Řecku“ díky nové továrně v Oinofytě, kde do nových elektrických spotřebičů zavádí ty nejvyšší standardy designu a funkčnosti, a vytváří tak bezproblémový zážitek z chytré domácnosti.

NA ČÍSLECH ZÁLEŽÍ
60+
let zkušeností
550+
zaměstnanců
5.000+
prodejních míst po celém světě 
9
poboček v Evropě a Asii 
97%
97 % produkce je vyváženo 
85+
zemí s působením společnosti Pyramis 
1,67εκ.
milionu dřezů vyráběných ročně 
20
strategických spoluprací po celém světě 
Naše vize

Budoucnost podle nás

Naší vizí je být přední, nezávislou a mezinárodně uznávanou skupinou společností, která svým zákazníkům nabízí kompletní sortiment vysoce spolehlivých a dostupných výrobků spolu s vysoce kvalitními službami a zároveň také respektuje prostředí, ve kterém žijeme.

Naše poslání

Náš závazek vůči lidem a společnosti!

Naším posláním je vyvíjet a nabízet integrovaná řešení kuchyní a koupelen, která se vyznačují spolehlivostí, kvalitou, funkčním designem, přístupností a službami, jež do života našich zákazníků přinášejí přidanou hodnotu od společnosti s lidskou tváří. Přímé a efektivní přetvoření inovativních nápadů na zisková řešení s přidanou hodnotou.

Naše hodnoty
01
INTEGRITA

V interních i externích vztazích společnosti vždy vládne pravda a poctivost.

02
VÁŠEŇ

Nadšení pro neustálý rozvoj, vytrvalost při dosahování cílů, vidina lepší budoucnosti a víra v lidstvo a jeho potenciál.

03
SPOLEHLIVOST

Zodpovědnost a důslednost při každé spolupráci, dodržení každého slibu a plnění úkolů i v těch nejnáročnějších termínech.

10 VĚCÍ, KTERÉ BYSTE O SPOLEČNOSTI PYRAMIS MĚLI VĚDĚT
Rodinná společnost řeckého původu, která se úspěšně rozrostla v mezinárodní podnik s 9 pobočkami na klíčových trzích v Evropě a Asii.
Integrovaná řešení kuchyní a koupelen špičkové kvality a vynikajícího designu.
S výrobní kapacitou 1,5 milionu nerezových dřezů ročně
Výrobky společnosti Pyramis, které se vyváží do celého světa, dosahují 85 % tržeb společnosti a 97 % její výrobní kapacity.
Jediné pracoviště pokrývá a využívá 45 000 m² pro své výrobní prostory, sklady a administrativu.
Společnost zaměstnává více než 500 lidí v 10 zemích.
Celkové investice za poslední desetiletí přesahují 17 milionů EUR.
ISO 9001 pro management jakosti, ISO 14001 pro management environmentální jakosti, ISO 45001 pro management bezpečnosti a ochrany zdraví při práci, ISO 28000 pro management bezpečnosti dodavatelského řetězce.
Výrobky společnosti Pyramis jsou tou nejlepší volbou pro všechny spotřebitele v Řecku a Evropě.
Se všemi významnými globálními klíčovými zákazníky.