Dřezy nerezové oceli

Podívejte se na produkty

Dřezy z nerezové oceli

Společnost PYRAMIS tradičně využívá nejkvalitnější nerezovou ocel AISI 304. Tento typ nerezové oceli obsahuje významné množství chromu, dostatečné množství niklu, které “stabilizuje” mikrostrukturu a dodává těmto ocelovým výrobkům tvářitelnost a kujnost. Typické složení 18% chromu a 10% niklu dodává nerezovým dřezům společnosti PYRAMIS při používání v běžném provozu v domácnosti mimořádnou odolnost vůči korozi a naleptávání. Vyberte si ze 4 různých povrchů nerezové oceli: hladký - polished, hladký - satin, kartáčovaný, dekor.

 • Bezpečnost

  Všechny dřezy PYRAMIS mají přepad který chrání před zaplavením vodou. Přepad může být buď ve vaničce popř na odkapávací ploše dřezu.

 • Odpadní ventily

  Průměr odtoku určuje typ odpadního ventilu. Dřezy jsou k dispozici s průměrem 60 mm, 92 mm nebo čtvercový odtok (v závislosti na modelu).

 • Předinstalovaná polyuretanová těsnící páska

  Aby bylo dosaženo vodotěsnosti, musí být umístěn těsnící tmel mezi dřez a pracovní desku. Pro snadnější instalaci, PYRAMIS předinstaluje do všech nerezových dřezů tmel z polyuretanu na spodní těsnící ploše pod dřezem (EASY FIX).

 • Instalace

  U všech nerezových dřezů PYRAMIS najdete v balení vše potřebné materiály a pokyny, pro správnou instalaci vašeho dřezu ve vaší kuchyni.

 • Flexibilita umístění

  Nerezové dřezy PYRAMIS s odkapávací plochou jsou reverzibilní, takže můžete zvolit jeho orientaci v závislosti na potřebu a design vaší kuchyně.

 • Příslušenství

  Nerezové koše, dřevěné a skleněné krájecí desky, dávkovače mýdla a nerezová sítka vám usnadní každodenní úkony v kuchyni.

Flexibilita v designu

Dřezy PYRAMIS jsou nabízeny v široké škále provedení, rozměrů a typů. Vyberte si mezi velkými nebo malými vaničkami, jedno nebo dvoj vaničkové, s odkapovým prostorem nebo bez něj, s pravoúhlými liniemi nebo zaoblenými liniemi, dřez, který nejlépe vyhovuje vašim potřebám a harmonicky zapadne do vašeho prostoru.