Trouby

Krásné chvíle, nezapomenutelné chutě, oblíbené vůně... Trouby PYRAMIS slibují jedinečné zážitky v kuchyni každý den. Vařte samostatně popř se svými blízkými a vychutnejte si dokonalý výsledek degustace, bez námahy a v minimálním čase. Kombinace chytrých funkcí a vynikající kvality s funkčním designem to zaručují!

 • Soft close door

  Speciálně navržené panty zavírají měkce a jemně dvířka trouby snižujíce hluk a vibrace.

 • Door glass

  Sklo dvířek je snadno vyjímatelné, má snadno čistitelný povlak a čištění mezi skly je snadné!

 • Εasy to clean

  Speciální smaltovaný povlak s hladkým povrchem který neabsorbuje zbytky jídla lze snadno čistit.

 • Boční rošty

  Usnadňují vaření a zajišťují delší životnost smaltovaného povlaku, chrání před poškrábáním. Jsou snadné vyjimatelné pro čištění trouby.

 • Výsuvné kolejničky

  Nabízejí snadný dohled nad pečením a při vytahování plechu jakmile je pečení u konce lze snadno a bezpečně vyjmout plech z trouby. Lze je snadno vyjmout pro čištění a přemísťovat na různé úroveně v bočních roštech dle vašeho výběru.

 • Hluboký plech - 8cm

  Velký, 8 cm hluboký plech pohodlně pokrývá denní potřebu větších množství jídla, aniž by se znečisťoval vnitřek trouby. Velmi snadno se čistí a je vhodný i do myčky na nádobí.

 • Madla dveří

  Vysoká estetika, odolnost a ergonomický design jsou klíčové vlastnosti nových madel trub PYRAMIS.

 • Víceúrovňové pečení!

  Velká kapacita trouby – 78L a různé dostupné plechy umožňují vařit různá jídla současně, bez rizika smíchání pachů a chutí toho, co vaříte.

 • Rozmrazení

  Program Defrost rozmrazí vaše potraviny bezpečně, rychle a rovnoměrně aniž by došlo k poškození jejich chuti a živin. Stačí položit zmrazené jídlo ve střední poloze trouby, na drátěném roštu.Umístěte pod něj pánev, abyste shromáždili všechny tekutiny, které se vyskytnou z rozmrazování.

 • 3D Cooking - AirFry

  Super intenzivní funkce pečení horkým vzduchem, která zajišťuje křupavé a dobře upečené jídlo bez zbytečných tuků. Je kombinací horního a spodního topného tělesa, grilu a ventilátoru s horkým vzduchem vytvořit homogenní difúzi tepla, která šetří 20 % doby vaření a 25 % doby předehřátí trouby.

 • Velký gril

  Efektivnější pečení s optimální distribucí tepla. Pokaždé dokonalé pečení, takže jídlo je navenek křupavé a šťavnaté uvnitř, rychle a pohodlně.

 • Automatické programy

  S automatickými programy nyní mohou být parametry pečení snadno nastavitelné. Začněte péct jednoduchým přidáním hmotnosti a druhu jídla a stiskněte „start“. Jediné, co vám zbývá, je užít si to!

Vaření pomocí páry

Pečení v páře je přirozený a zdravý způsob zachování vitamínů a živin v potravinách. Pečení v páře udržuje jídlo šťavnaté uvnitř a zvenku křupavé.
Parní trouba PYRAMIS umožňuje vařit množství různých jídel lépe a mnohem rychleji než klasická trouba.
Vlhkost páry umožňuje, aby si jídlo zachovalo chuť a vlhkost uvnitř, zatímco na vnější straně vytváří vynikající krustu. Jediné, co musíte udělat, je naplnit speciální nádržku na vodu a vybrat speciální program. Vaše jídlo bude zdravější, lehčí a chutnější.
 • Dětská pojistka

  Aktivace dětské pojistky znemožňuje změnu parametrů pečení z dotykového ovládacího panelu, zajišťujíce plynulý a bezpečný provoz vaší trouby bez rizika zásahu malých děti.

 • Dvířka se systémem Active Cool

  Tato technologie zaručuje nízké teploty na vnějším povrchu dvířek trouby během jejího provozu, což poskytuje maximální bezpečnost i během pyrolýzního provozu s vysokými teplotami. Sklo: 45°C + pokojová teplota, Kovové části: 35°C + pokojová teplota.

 • Chladící systém

  Ventilační systém účinně ochlazuje troubu a udržuje vhodnou teplotu jak v okolí trouby (skříňky), tak u trouby přední (dveře), zajišťující maximální bezpečnost a efektivitu.

 • Vap Clean

  S funkcí VapClean se čištění trouby stane hračkou. Nalíjte sklenici vody na dno trouby (pokud existuje speciální dutina) nebo na pánev (pokud tam není dutina), kterou umístíte na dno trouby a aktivujte funkci VapClean. Případně můžete použít program spodní topné těleso s ventilátorem po dobu 30 minut při 80°C.

 • Vap Clean+ (pouze v parní troubě)

  Přidejte 300 ml vody do vodní nádrže a aktivujte VapClean+. Pára změkčí zaschlé skvrny od jídla a odstraní je z vnitřku trouby bude nutné pouze otřít měkým hadříkem.

 • Pyrolýza

  Během procesu pyrolytického čištění se trouba zahřeje na přibližně 450 °C po dobu 1 hodiny, zatímco jsou dvířka zamčená z bezpečnostních důvodů. Při této teplotě se zbytky jídla promění v tenkou vrstvu popela kterou lze jednoduše setřít vlhkým hadříkem.