Trouby

Krásné chvíle, nezapomenutelné chutě, oblíbené vůně... Trouby PYRAMIS slibují jedinečné zážitky v kuchyni každý den. Vařte samostatně popř se svými blízkými a vychutnejte si dokonalý výsledek degustace, bez námahy a v minimálním čase. Kombinace chytrých funkcí a vynikající kvality s funkčním designem to zaručují!

Ovládání zařízení

Trouby PYRAMIS mají pokročilé ovládací systémy s dotykovým ovládáním a knoflíky. Díky ergonomickému designu a snadné manipulaci se provoz trouby stává velmi snadný a efektivní.
 • Hluboký plech

  Pro vaše každodenní potřeby vaření, hluboký plech je dodáván s každou troubou PYRAMIS.

 • Teleskopické kolejnice

  Vaření a dohlížení na vaše jídlo nikdy nebylo jednodušší a bezpečnější. Stačí vložit plech do teleskopických lišt a dohlížet na něj během vaření, jednoduše zatažením a vytažením.

 • Boční rošty

  Boční rošty chrání smaltovaný povrch trouby před poškrábáním, prodlužuje jejich životnost a zároveň vám nabízí možnost přesunout svůj plech uvnitř trouby snadno a bez námahy.

 • Dvojité skleněné dveře s vyjímatelným vnitřním sklem

  Dvířka s dvojitým sklem udržují teplo uvnitř trouby a optimalizují spotřebu energie při zachování bezpečnosti udržováním vnějšího povrchu dvířek trouby chladnou. Jsou snadno odnímatelné pro rychlé a efektivní čištění.

 • Mikrovlnné trouby

  Mikrovlnné trouby PYRAMIS jsou chytrým řešením do každé kuchyně. S velkou kapacitou a automatickými funkcemi, reagují rychle a bez námahy všem vašim potřebám v kuchyni, ať už jde o přípravu kávy, rozmrazování oběda nebo pečení večeře.

 • Energetická třída

  Trouby PYRAMIS jsou zařazeny do energetické třídy A v souladu s normami Evropské unie, zachovávají spotřebu na nízké úrovni pro efektivnější úsporu nákladů a ochranu životního prostředí.