Podívejte se na produkty

Odsavače Par

Digestoře PYRAMIS zaručují prostor bez pachů a výparů. Pracují tiše, ale efektivně a udržují pouze aroma vašeho jídla na vašem talíři a ne v celém vašem domě.

 • Ovládání zařízení

  Dotykové ovládání, funkční tlačítkové, posuvné nebo elektronické tlačítka, zajišťují snadné použití a vynikající design.

 • Uhlíkové (Karbonové) filtry

  Díky aktivnímu dřevěnému uhlí vracejí uhlíkové filtry zpět do místnosti vyčištěný vzduch. Nelze je čistit ani opravovat: V případě potřeby je nutné je vyměnit. Jejich nasycení záleží na míře a četnosti používání, na způsobu vaření a na frekvenci čištění kovových filtrů.

 • Kovové filtry

  Kovové filtry mají dvě základní funkce: Zabraňují proniknutí mastnoty a par do motoru či ventilátoru, čímž chrání vnitřní součásti digestoře, a zároveň zlepšují vzhled digestoře. Snadno se demontují a lze je umýt ručně nebo v myčce nádobí.

 • Osvětlení

  Použití LED osvětlení zajišťuje efektivní a konzistentní světlo, delší životnost a úsporu energie.

 • Materiály

  Digestoře PYRAMIS jsou nabízeny v různých provedeních materiálů, barev a kombinací tak aby mohli stylově ladit s vaší kuchyní a její funkčností. Skleněné, nerezové nebo lakované povrchy jsou jen některé z možností a jejich kombinace, z kterých si můžete vybrat.

Instalace pro maximální výkon

Věděli jste, že pokud je digestoř vybavena výstupní trubkou delší než 6 metrů a 3 úhly po 90°, sníží se její výkon o 50%? Sledováním výše uvedených jednoduchých tipů zajistíte maximální výkon odsavače jeho správnou instalací!
 • Správný odsavač par do vaší kuchyně

  Vypočítejte objem místnosti v krychlových metrech a pak to vynásobíme 12. (Efektivní odsavač par osvěžuje vzduch v kuchyni 12x za hodinu). Například, doporučený odsavač par do kuchyně 6 x 3 x 2,5 m (45 m³) by měl mít odsávácí kapacitu minimálně 540 m³/h (12 x 45 m³ =540m³).

 • Nízká hlučnost

  Digestoře PYRAMIS se vyznačují nízkou hlučností, čímž vytvářejí ideální domácí prostředí. Hlučnost se měří v dB a hlučnost digestoří PYRAMIS odpovídá hladině hluku «kancelárský».

 • Funkce

  Α. Odsávání vzduchu: Kovové filtry zadržují rozptýlenou mastnotu a odvádějí filtrovaný vzduch ven skrze vzduchové vedení. B. Recirkulace: Odsátý vzduch se čistí ve filtrech s aktivním dřevěným uhlím, které zadržuje pachy. Po vyčištění se vzduch vrací zpět do místnosti.