Pyragranitové Dřezy

Podívejte se na produkty

Složení & Barvy

Dřezy Pyragranite tvoří z 80% přírodní žula (silica), zbývajících 20% tvoří směs pryskyřic a jiných látek, které fungují jako pojivo. Můžeš najít dřezy PYRAMIS Pyragranite v 8 různých barvách: Snow, Graphite Carbon, Dark Beige, Black, Volcano, Ivory, Industrial Grey & Iron Grey.

 • Příslušenství

  Nerezové koše, dřevěné a skleněné krájecí desky, dávkovače mýdla a nerezová sítka vám usnadní každodenní úkony v kuchyni.

 • Bezpečnost

  Všechny dřezy Pyragranite mají přepad pro ochranu před zaplavením vodou. Přepad může být buď ve vaničce, nebo na odkapávači dřezu.

 • Povrch

  Povrch Pyragranitových dřezů je homogenní bez porů a zabraňuje hromadění bakterií které způsobují plísně,skvrny a zápach ve vašem dřezu.

 • Vlastnosti

  Pyragranitové dřezy se nezbarvují ani pokud přijdou do styku s chemickými domácími čističi. Vykazují vysokou tepelnou odolnost (200°C), nárazovou odolnost a trvanlivost odolnost a trvanlivost.

 • Flexibilita umístění

  Pyragranitové dřezy PYRAMIS sodkapávání plochou jsou reverzibilní, takže můžete zvolit jeho orientaci v závislosti na potřebě a designu vaší kuchyně.

 • Certifikáty

  Postupy kontroly kvality prováděné firmou PYRAMIS zaručují, že dřezy splňují nejnáročnější normy kvality týkající se trvanlivosti čistoty a hygieny.

Flexibilita v designu

Dřezy PYRAMIS jsou nabízeny v široké škále provedení, rozměrů a typů. Vyberte si mezi velkými nebo malými vaničkami, jedno nebo dvoj vaničkou, s nebo bez odkapávací plochy, s pravoúhlým nebo zaobleným designem. Vyberte si dřez, který nejlépe vyhovuje vašim potřebám a harmonicky do něj zapadne.